اسانس لوکس در صنایع بهداشتی و شوینده ها بسیار معروف بوده و به مقدار زیادی استفاده میشود.

اگر دقت کرده باشید، همیشه در اطراف همه ی ما هر مواد معطری وجود دارند دارای اسانس میباشند. اسانس های لوکس از جمله اسانس های معروف و دوست داشتنی میباشد. قابل توجه که، به محصولاتی که منجر به تشدید شدن مزه و بو و یا طعم مواد خوراکی و غیر  خوراکی میشود، طعم دهنده یا اسانس می گویند . البته این  طعم دهنده ها به صورت مایع و پودری در این فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد.

جالبه بدانید که اکثر اسانس های مواد شوینده ترکیبات شیمیایی با ساختار مواد آلی هستند. به صورت عمده قسمت بزرگ ساختار اسانس ها را ترپن ها تشکیل داده است. از جمله وظیفه اسانس ها به وجود آوردن یک رایحه و بوی دلپذیر در همه ی شوینده های صنعتی یا خانگی بوده است. به طور معمول به وجود آوردن اسانس ها به علت چون استخراج از ترکیبات دیگر حدودا کار بسیار سختی میباشد. این اسانس دارای کاربرد های گوناگونی میباشد. از جمله مزایای این اسانس به وجود آوردن حس شادی ونشاط همراه با حس پاکیزگی میباشد.

ویژگی های این اسانس

  • به وجود آورنده یک بوی خوش و رایحه دلپذیر در محصولات گوناگون است.
  • این اسانس دارای حالت مایع میباشد.
  • اسانس لوکس در ظرف شیشه ای عرضه میشود.

در حالت کلی میتوان گفت اسانس لوکس دارای فرمول شیمیایی ( C۱۰H۱۶ ) بوده است. به صورت عمده اسانس ها تشکیل شده از منوترپن ها،  سزکوئی پرپن ها و سزکوئی ترپنوئید ها میباشند. که نقطه جوش بسیار پایینی دارند.

کاربرد های این اسانس

  • به طور معمول از اسانس لوکس در صنایع بهداشتی در محصولاتی همچون،مایع دستشویی ، صابون سازی، شامپو ، مایع ظرفشویی ،مایع لباسشویی، پودر لباسشویی، سفید کننده ها استفاده میشود.
  • میتوان گفت این اسانس باعث از بین بردن اضطراب میشود. به اینصورت که از  این اسانس منجر به وجود آوردن یک رایحه و بوی خوب در لباس ها و در دستان  شما میشود، شما با به کار بردن از این اسانس یک رایحه ی آرامش بخش در زندگی  خود به وجود می آورید.
  • همچنین از این اسانس فوق العاده در صنایع آرایشی در انواع اسپری خوشبوکننده هوا ، اسپری بدن و همینطور بسیاری از بادی اسپلش و عطر و ادکلن سازی کاربرد بسیار گسترده ای دارد.
  • از دیگر کاربر این اسانس میتوان در بسیاری از آروماتراپی یا همان رایحه درمانی استفاده کرده و یک حس آرامش همراه با نشاط و سزندگی را به دست آورید.

نکات ایمنی

  • تعداد زیادی از اسانس ها مناسب برای به کار بردن به عنوان یک طعم دهنده میباشند و برای کاربرد انسانی بسیار مطمئن میباشند.هستند .این روغن های طبیعی باعث اضافه شدن عطر و طعم شدید تر به محصول شما میشود.
  • توجه نمایید که روغن های ضروری که لورن روغن ها به اسم مواد غذایی برچسب گذاری شده اند، با مقررات FDA ( یک طبقه بندی به نام GRAS) تایید میگردند.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...