استراکتول S-WB42 افزودنی پودری فرآوری کامپاند برای کاربرد در تمام الاستومرها از جمله EPDM و CR مورد استفاده میباشد

این ماده شیمیایی همچون دیگر مواد شیمیایی در صنایع بسیار گوناگونی به کار میرود. استروکتول ها به غنوان یک افزودنی فرآوری برای استفاده های مهمی همچون استفاده در تمام کامپاندهای الاستومرها از جمله EPDM  و همینطور باعث بهبود بخشیدن در پراکندگی و یکنواختی  cr ها در کامپاند ها می شود.

این ماده شیمیایی یک پلیمر مایع و همراه با قابلیت حل بسیار بوده است. این ماده یک ترکیب غیر سمی میباشد. جالب توجه است که بدانید، استراکتول S-WB16 به عنوان یک فرآوری کامپاندبرای به کاربردن در تمام الاستومرها به ویژه برای انتشار جریان مواد در انواع قالب استفاده می شود.

ویژگی های استراکتول شامل موارد زیر میباشد:

  • این ماده شیمیایی دارای شکل ظاهری همچون پاستیل و پرک زرد رنگ می باشد.
  • دمای ذوب این پلیمر صنعتی60 درجه سانتی گراد بوده است.
  • جالب توجه است که، مقدار مصرف این ترکیب 2 تا 5 درصد فرمولاسیون است.
  • به صورت عمده استراکتول ها در بسته بندی 25 کیلوگرمی به فروش میرسد.

مزایای استراکتول

استروکتول ها باعث بهتر شدن پراکندگی و یکنواختی پرکننده ها در کامپاندسازی می گردد. در حال حاضر منجر به بهتر شدن جریان کامپاند لاستیک در قالب تزریقی تحت فشار پرس ( انتشار داخلی) در قالب را بهبود می بخشد.

توجه فرمایید که روانکاری خارجی در اکسترودر مداوم کامپاند و UHFوLCM میباشد.

به مرور زمان این ماده کم کننده مصرف پپتایزر می شود. همچنین میتوان گفت این ترکیب شیمیایی برای کامپاندهای با پخت پراکسیدی هم استفاده میگردد.

این ترکیب شیمیایی همانطور که اشاره کردیم، پراکندگی و یکنواختی پرکننده ها را در کامپاند بهبود می بخشد.

امروزه این ماده برای کامپاند با پخت پر اکسیدی به صورت گسترده استفاده می گردد.

لازم به گفتن این نکته است که این ترکیب شیمیایی دارای گرید های گوناگونی همچون fl plus , fl , su 95 , a86 ,   wb 222 , wb 16 , wb 42 بوده است و این گرید های در صنایع متفاوتی کاربرد دارند.

نکات ایمنی

  • در زمان تماس پیدا کردن این ماده با چشم شما باعث سوزش شدید چشم میشود، لذا لازم است از عینک آزمایشگاهی در حین کار با این ماده استفاده نمایید.
  • برخورد این ماده با پوست منجر به سوزش و واکنش های آلرژی میشو پس هرموقع که با این ماده شیمیایی کار داشتید حتما از دستکش استفاده نمایید تا آسیب نبینید.
  • از هرگونه بلعیدن این ماده بپرهیزید، زیرا در هنگامی که خوردن این ماده اتفاق می افتد، باعث میشود که سوزش مخاط پدیدار گردد.
  • لازم به دقت است که، در زمان تنفس و کار با این ترکیب شیمیایی حتما از ماسک استفاده نمایید، تا از هرگونه سوزش تارهای مخاط ، سرفه و همینطور تنگی نفس جلوگیری نمایید.
  • لازم به ذکر است که در هنگام نگهداری این ترکیب شیمیایی آن را در یک مکان خشک و خنک و همچنین به دور از نور خورشید حفظ و نگهداری فرمایید.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...