مواد اولیه صنایع شونیدهکمی صبر کنید...

بی شک خرید مواد اولیه شوینده برای اکثر تولید کننده ها اهمیت زیادی دارد. به ویزه اگر قصد خرید عمده مواد اولیه شوینده را داشته باشند. اسپیناس شیمی از جمله بزرگترین تامین کننده مواد اولیه شوینده در ایران است که شما می توانید از طریق این شرکت محصولات خود را تهیه کنید.

از اصلی ترین و مهم ترین مواد اولیه شوینده می توان آلکالین ها را نام برد. آلکالین ها نمک های بازی و محلولی هستند که می توانند با اسیدها واکنش کرده و آن ها را به صورت خنثی دربیاورند. این ترکیبات ایجاد شده هیچ گونه ساییدگی را به وجود نمی آورند، بنابراین جهت از بین بردن لکه ها و آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

سدیم و پتاسیم جز این نمک های فلزی قلیایی هستند و در گروه شوینده های قلیایی قرار می‌ گیرند که جهت از بین بردن چربی ها به کار می روند. این شوینده ها می توانند از ذرات روغنی و معلق یا جامد در داخل آب یک امولسیون تشکیل دهند.

نحوه خرید مواد اولیه شوینده

اگر قصد تهیه و خرید مواد اولیه شوینده را دارید، دقت داشته باشید که مواد اولیه شوینده به دو دسته مواد اولیه قلیایی و اسیدی دسته بندی می شوند. البته نوع قلیایی کاربردهای بیش تر و گسترده تری نسبت به انواع شوینده های اسیدی دارد. برای این که بتوان مواد شوینده با کیفیت و مرغوبیت خوبی را تولید کرد، باید در خرید مواد اولیه شوینده دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید دقیقاً همان نوع ماده را تهیه کنید که مورد نیاز می باشد. جهت خرید نیز می توانید به فروشگاه ها و مکان های معتبری مانند شرکت شیمیایی اسپیناس شیمی مراجعه کنید.

با توجه به این توضیح می توانید بفهمید که مواد اولیه شوینده چه اهمیت زیادی جهت ساخت و تهیه شوینده های مختلف دارد، بنابراین جهت خرید مواد اولیه شوینده باید به نوع و کیفیت آن دقت کافی داشته باشید. قیمت مواد اولیه شوینده نیز دقیقاً به کیفیت آن بستگی دارد.

قیمت مواد اولیه شوینده

گفتیم که مواد اولیه شوینده انواع مختلفی دارند و به دو دسته قلیایی و بازی تقسیم بندی می شوند. و از مهم ترین مواد اولیه صنایع به حساب می آیند. امروز آنزیم های کاتالیزور، پروتئاز، آمیلاز، سلولاز، لیپاز، تکتیناز و... نیز جزء مواد اولیه شوینده محسوب می شوند که هر کدام برای کار ویژه‌ ای در تولید مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین جهت خرید مواد اولیه شوینده و آشنایی با قیمت مواد اولیه شوینده به انواع مختلف آن دقت کنید، چون این آنزیم ها که در واقع به عنوان بخشی از مواد اولیه شوینده مورد استفاده قرار می گیرند، هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند و برای مواد شوینده خاصی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

 قطعاً قیمت مواد اولیه شوینده که با آن ها تولید شده است، نیز کاملاً متفاوت و مختلف است. البته موارد دیگری نیز بر قیمت مواد اولیه شوینده تاثیرگذار است، مثلاً برند تولید کننده، شرکت توزیع و تامین کننده و کیفیت مواد که در در آن به کار رفته است، قطعاً بر روی قیمت مواد اولیه بی تاثیر نیست.

شرکت تامین کننده مواد اولیه شوینده

برای خرید مواد اولیه شوینده بهترین روش این است که شما این کار را از طریق شرکت های معتبر و بزرگ مانند شرکت شیمیایی اسپیناس شیمی که یکی از بزرگ ترین شرکت های بازرگانی می باشد، انجام دهید. اسپیناس شیمی تامین کننده انواع مواد اولیه شوینده، مواد اولیه کود و سم شیمیایی، مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد اولیه شیمیایی صنعتی، انواع حلال شیمیایی و غیره می باشد. بنابراین شما در صورت نیاز به خرید مواد اولیه شوینده به راحتی می توانید این مواد را از شرکت اسپیناس شیمی تهیه کنید.

 به منظور اطمینان از کیفیت و مرغوبیت کالای خریداری شده، می توانید از نظر کارشناسان این شرکت در خصوص انتخاب و خرید مواد اولیه شوینده مناسب با نوع کارتان استفاده کنید. اسپیناس شیمی سال ۱۳۹۷ افتتاح شده و در توزیع انواع مواد اولیه صنایع دارای فعالیت گسترده می باشد. جهت به دست آوردن قیمت مواد اولیه شوینده و دیگر مواد اولیه شیمیایی نیز می‌ توانید این کار را از طریق شرکت اسپیناس شیمی انجام دهید.

رایج ترین مواد اولیه شوینده

اگر قصد خرید مواد اولیه شوینده، آشنایی با انواع مواد اولیه شوینده و آشنایی با قیمت مواد اولیه شوینده را دارید، در زیر چند نمونه از پرکاربردترین این مواد را به شما معرفی می کنیم.

  1. آنزیم کاتالیزور

هنگام خرید مواد اولیه شوینده یکی از مواردی که با آن برخورد می کنید آنزیم کاتالیزور است که به صورت شیمیایی و طبیعی دسته بندی می شود. آنزیم ها خواص مختلف و متعددی دارد و از آن ها جهت شکستن مولکول های بزرگ و تبدیل کردن آن ها به مولکول های کوچک استفاده می کنند. آنزیم کاتالیزور جهت این کار در تولید مواد شوینده استفاده می شود.

بنابراین هنگام خرید مواد اولیه شوینده اگر قصد شما تولید مواد شوینده ای است که باید مولکول های درشت را شکسته و آن ها را به مولکول های کوچک تر تبدیل کنید، آنزیم کاتالیزور را فراموش نکنید.

  1. پروتئاز

اگر پروتئاز در مواد اولیه شوینده ها وجود داشته باشد آلودگی هایی که پایه آن ها پروتئینی است را آسان تر خواهند شست. پس برای تولید مواد شوینده جهت از بین بردن پروتئین ها خرید مواد اولیه شوینده دارای آنزیم پروتئاز را فراموش نکنید.

  1. آمیلاز

مواد شوینده که دارای آمیلاز هستند آلودگی هایی که بر پایه کربوهیدرات و نشاسته باشند را راحت تر پاک می کنند.

  1. سلولاز

سلولاز جزء مواد اولیه شوینده هایی است که تجزیه کردن الیاف پنبه را به راحتی انجام می دهند.

  1. لیپاز

لیپاز آلودگی هایی که بر پایه چربی باشد را به راحتی از بین می برد. بنابراین اگر قصد شما تولید شوینده جهت از بین بردن چربی هاست در هنگام خرید مواد اولیه شوینده لیپاز را مدنظر قرار دهید.

هنگام خرید مواد اولیه شوینده دقت کنید که هر کدام از این موادی که در بالا نام بردیم در یک زمینه خاص کاربرد بهتر و موثرتری دارند، بنابراین می‌ توان آن ها را به جای یک دیگر به کار برد، اما گاهی اوقات پیش می آید که شوینده های تولید شده چندین خواص متفاوت را به صورت یک جا دارند که البته در این صورت نیز باید هنگام خرید مواد اولیه شوینده به این نکته دقت داشته باشید. چون قیمت این گونه مواد متفاوت است و بیش تر از نوع جداگانه آن می‌ باشد. بنابراین قیمت مواد اولیه شوینده که به صورت ترکیبی از چند آنزیم باشد نیز قطعا بیش تر و بالاتر از انواع دیگر است.

افزودنی مواد اولیه شوینده

برخی افزودنی ها در داخل مواد اولیه شوینده وجود دارند که این افزودنی‌ ها علاوه بر آن که تاثیر مواد شوینده جهت از بین بردن آلودگی ها را افزایش می دهند، بر روی قیمت مواد اولیه شوینده نیز تاثیرگذار هستند. بنابراین هنگام خرید مواد اولیه شوینده به این نکته دقت داشته باشید برخی از این افزودنی ها عبارتند از:

  1. اتانول
  2. تگزاپون
  3. آسیل اکسی اتیل

باز هم تاکید می کنیم که قیمت مواد اولیه شوینده به عوامل مختلف زیادی بستگی دارد، اما در حقیقت کیفیت حرف اول و اصلی را در خصوص قیمت مواد اولیه شوینده می زند. شما می توانید جهت اطلاع بیش تر از قیمت مواد اولیه شوینده و نحوه خرید مواد اولیه شوینده با کارشناسان شرکت اسپیناس شیمی تماس گرفته و اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

شوینده صنایع

شوینده صنایع همان شوینده‌های صنعتی است که در محیط‌های صنعتی برای از بین بردن آلاینده‌ها از آنها استفاده می‌کنند. در واقع شوینده صنعتی قادر است تا کثیفی‌ها، چربی‌ها و تمامی باکتری‌ها یا قارچ‌ها را از هر سطوحی به راحتی پاکسازی نمایند. قطعاً می‌دانید که نظافت در محیط‌های صنعتی به ویژه کارخانه‌های بزرگ به عنوان یک چالش مهم محسوب می‌شود.

 امروزه می‌توانید با استفاده شوینده‌های صنعتی که قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند را برای از بین بردن کثیفی‌های صنایع مورد استفاده قرار دهید. به تناسب اجزای تشکیل دهنده در سطح غلظت و قدرت آنها میزان قدرت پاک کنندگی این مواد نیز در مقایسه با نوع خانگی و معمولی بیشتر است.

در واقع این شوینده‌ها در مقایسه با پاک کننده‌های خانگی قوی‌تر و موثرتر هستند و تمیز کردن را سریع‌تر انجام می‌دهند. این شوینده‌های صنعتی نیز خود شامل انواع مختلفی هستند که قدرت چربی‌زدایی، حذف آلودگی‌ها، قارچ، کپک و غیره در هر یک متفاوت است.

در واقع مواد شوینده بر اساس نوع سطح و نوع آلودگی متفاوت می‌باشد. برای حذف آلودگی‌های چرب، باکتری، میکروب، مواد چسبناک و غیره موظف هستیم تا از مواد شوینده صنعتی مختلفی به تناسب سطح و نوع آلودگی استفاده کنیم.

برای تولید شوینده صنایع از آب نرم کننده، نگهدارنده، اسانس، آمولسیفایر، آلکیل، بنزن خطی سورفکتانت کمکی، سرفکتانت اصلی و غیر استفاده می‌شود. این شوینده‌ها غلظت بیشتری در مقایسه با شوینده‌های خانگی دارند پس به همین سبب چربی زدایی آنها نیز قوی‌تر است.

این شوینده‌ها برای پروژه‌های نظافتی با مقیاس بزرگتر مفید و مقرون به صرفه‌تر هستند. معولاً این شوینده‌ها را برای سطوح لاستیکی، بتنی، کاشی، شیشه، پلاستیک، فلز و غیره می‌توان مورد استفاده قرار داد.

قیمت روز مواد اولیه شوینده

شوینده‌های صنعتی مواد و محصولاتی هستند که در صنایع بزرگ کاربرد بسیار فراوان و البته متنوعی دارند. برای تمیز کردن صنایع، دیوارها، ماشین آلات و سطوح مختلف هر یک از انواع مواد شوینده نقش مهمی ایفا می‌کنند. برای تولید هر یک از انواع این شوینده‌های صنعتی از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود.

شما افرادی که به دنبال قیمت روز مواد اولیه شوینده هستید، ابتدا بایستی بدانید که شوینده‌ها انواع مختلفی دارند و مواد اولیه هر یک از آنها نیز تا حدودی با یکدیگر متفاوت است. برای تولید شوینده‌های مصنوعی، آنیونی، آلاینده‌های غیریونی، شوینده‌های کاتیونی و شوینده‌های آمفولیتیک از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود.

این مواد اولیه شامل فسفات، سیلیکات سدیم، سدیم کربنات، تگزاپون، کربوکسی متیل سلولز، ایزوتیازولین، سدیم پربورات، بوراکس، عطر، رنگ و مواد تولید کننده کف هستند. قیمت روز مواد اولیه شوینده به نوع مواد و ترکیبات شیمیایی بستگی دارد.

هر یک از انواع این مواد اولیه خود می‌تواند در سطح کیفیت‌های مختلفی به تولید برسد.؛ پس قطعاً قیمت هر یک از این مواد نیز کاملاً با یکدیگر متفاوت است.

به طور کلی قیمت هر یک از این مواد را سطح کیفیت، نوع ترکیبات و حتی برند آنها تعیین می‌کند. ما به دنبال با کیفیت‌ترین مواد در بازار هستیم که قیمت آنها نیز مقرون به صرفه است. در مجموعه اسپیناس شیمی می‌توانید مقرون به صرفه‌ترین خرید را انجام دهید.

 قیمت روز مواد اولیه شوینده در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه‌تر از دیگر مراکز خواهد بود. با دسترسی مستقیم به مواد اولیه شوینده در این مجموعه قطعاً خرید اقتصادی دارید؛ چه بسا اینکه با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم شما مستقیماً از درب شرکت تولیدی ماده و محصولات مورد نیاز خود را تهیه می‌کنید.

تولید کننده مواد اولیه شوینده

مواد اولیه شوینده شامل تمامی ترکیباتی است که برای تولید هر یک از انواع شوینده‌ها از آنها استفاده می‌کنند. هر یک از انواع تولید کننده مواد اولیه شوینده این مواد و ترکیبات را با ترکیب چندین ماده مختلف تولید و روانه بازار خواهند نمود. هم اکنون تولید کنندگان بسیار زیادی جهت تامین نیاز بازار فعالیت دارند.

 اما شما به دنبال بهترین تولید کننده مواد اولیه شوینده هستید که محصولات آن قدرت شویندگی بسیار بالایی دارند. مجموعه اسپیناس شیمی یکی از بی‌رقیب‌ترین تولیدکنندگان انواع مواد اولیه شوینده محسوب می‌شود.

 همان گونه که مستحضرید، بازار مواد شوینده بسیار شلوغ و داغ است، در واقع پتانسیل رشد این بازار بسیار زیاد بوده و به همین سبب تقاضای خرید نیز بالا می‌باشد. از این رو مجموعه اسپیناس شیمی می‌کوشد تا با تولید و عرضه بهترین مواد اولیه شوینده از تولید کنندگان شوینده حمایت کند.

تنها تولید مواد اولیه شوینده کافی نیست، بلکه باید محصولاتی با کیفیت را روانه بازار نمایند. البته قیمت مواد اولیه شوینده نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

در این مجموعه معتبر بهترین مواد اولیه را با قیمت ارزان می‌خرید. از مواد اولیه شوینده با کیفیت این مجموعه می‌توان به اکسید آمین، اسید سیتریک، الکل، اتوکسیلات، اتانول، آب اکسیژنه، عطر، پلیمرها و غیره اشاره کرد. هر یک از انواع این شوینده‌ها نقش مهمی برای تولید یک شوینده با کیفیت دارند.

 هر یک از این مواد شوینده خاصیت سفید کنندگی، نرمکنندگی، چربی زدایی، ضدعفونی کنندگی و غیره خواهند داشت. این مواد شوینده شامل شوینده‌های کاتیونی، شوینده‌های غیر یونی، شوینده‌های مصنوعی‌ و آنیونی می‌شود که تمامی مواد اولیه شوینده در این دسته‌بندی‌ها قرار می‌گیرند.

ساخت مواد اولیه شوینده ها

مواد اولیه شوینده برای تولید شوینده‌های مختلف الزامی است، در واقع بدون استفاده از این مواد اولیه امکان تولید مواد شوینده هرگز وجود ندارد.

 تمامی مواد اولیه‌ای که برای تولید شوینده‌ها از آنها استفاده می‌کنند، هر یک دارای خواص ویژه‌ای هستند. معمولاً برای ساخت مواد اولیه شوینده‌ها از کربنات سدیم، سدیم پپربورات، رنگ‌ها، اس‌ال‌اس، عطرها، سیلیکات سدیم، تگزاپون، فسفات کربوکسی، متیل سلولز، ایزوتیازولین و ... استفاده می‌کنند.

این مواد برای ایجاد کف، افزایش قابلیت شویندگی، اثر نرم کنندگی، کاهش حساسیت پوستی، خاصیت آمولسیون کنندگی و غیر بسیار مفید هستند. قطعاً شما هم می‌خواهید با نحوه ساخت مواد اولیه شوینده آشنا شوید.

قبل از اینکه با ساخت مواد اولیه آشنایی پیدا کنید، باید بدانید مواد اولیه شامل صدها نوع مواد اولیه‌ای هستند که هر یک در شوینده‌های مختلف با غلظت و درصد‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتی گاهی در برخی از انواع مواد شوینده ترکیبات مختلفی نیز استفاده می‌شود که شاید در دیگر شوینده‌ها هرگز از آنها استفاده نکنند. همانگونه که ترکیب این مواد اولیه شوینده باعث تولید مواد شوینده می‌شود، این مواد نیز خود از ترکیب چندین ماده مختلف یا از استخراج مواد طبیعی حاصل می‌گردد.

مجموعه اسپیناس شیمی یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان انواع مواد اولیه شیمیایی شوینده‌ها محسوب می‌شود. ساخت مواد اولیه شوینده‌ها در این شرکت با کیفیت فوق العاده بالایی همراه است. اسپیناس شیمی از استانداردهای روز برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند و به همین منظور مواد شوینده‌ای با کیفیت و قیمت مناسب روانه بازار خواهد نمود.

 اما سعی کنید حتماً به هنگام کار با مواد اولیه شوینده از دستکش، عینک و ماسک استفاده شود؛ چرا که برخی از این مواد اولیه شوینده خاصیت خورندگی خفیف دارند و حتی می‌تواند حساسیت پوستی نیز به وجود بیاورند. بسیاری از این مواد نیز باعث آسیب رسیدن به ریه‌ها می‌شوند.

خرید مواد اولیه شوینده تهران

مواد اولیه شوینده را برای تولید محصولات شوینده و بهداشتی استفاده می‌کنند. خرید مواد اولیه شوینده تهران برای تولید شوینده‌های مختلف است و حتی بر اساس کیفیت قیمت این مواد نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. اما این قیمت گذاری نیز بر اساس نوع مواد اولیه و ترکیبات آنها نیز متفاوت می‌باشد.

 خرید مواد اولیه شوینده تهران هم اکنون بدون هیچ واسطه‌ای و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. می‌توانید همین حالا در مجموعه اسپیناس شیمی این شرکت معتبر و بزرگ سفارش خرید خود را به ثبت برسانید. قطعاً که انتخاب یک مرکز فروش قابل اعتماد که در زمینه توزیع مواد اولیه شوینده فعالیت دارد، جزو فاکتورهای مهم خرید محسوب می‌شود.

 این امر کمی برای کاربران دشوار است، مخصوصاً افرادی که با شرکت‌های تولید کننده آشنایی کافی ندارند. اسپیناس شیمی سال‌هاست که در این عرصه فعالیت دارد و هم اکنون به عنوان فعالان صنایع تولید مواد اولیه شوینده محسوب می‌شود.

شما کاربر گرامی جهت خرید مواد اولیه شوینده همین حالا با کارشناسان این مجموعه معتبر می‌توانید ارتباط برقرار کنید. البته جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز در رابطه با قیمت محصول، زمان ارسال و حتی مشخصات دقیق‌تری در رابطه با این محصولات با شماره‌های درج شده مربوط به سایت اسپیناس شیمی تماس حاصل فرمایید.

مواد اولیه مرغوب و درجه یک این شرکت با قیمت کاملاً اقتصادی توزیع می‌شود؛ پس دغدغه‌ای از بابت کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه محصولات این شرکت نداشته باشید. با خیالی آسوده در مجموعه اسپیناس شیمی سفارش خود را به ثبت برسانید.

 اما قبل از خرید حتماً در رابطه با مشخصات هر یک از مواد اولیه و کاربردهای مواد اولیه شوینده و نکات مهم مربوط به آنها اطلاعاتی کسب کنید. برای بررسی قیمت نیز می‌توانید به مقایسه قیمت در تمامی مراکز فروش اینترنتی بپردازید. قطعاً انتخاب شما محصولات مجموعه اسپیناس شیمی است.

دسته‌بندی