جالب توجه است که کلر ( یا همان هیپو کلریت کلسیم یا  پرکلرین) ماده ای میباشد که سفید رنگ بوده دارای خاصیت گندزدایی که برای ضدعفونی آب ـ ظروف ـ سبزی و میوه ـ حمام و توالت و محلهای آلوده استفاده می شود.

ازجمله کاربرد های کلر نیرو عبارت است: از  ضد عفونی کننده ی آب های آشامیدنی و استخر ها، سفید کننده ها، محیط های بیمارستانی و تولید کردن آب ژاول است. کلر ایرانی نیرو  مانند کلر پارس با نام شیمیایی هیپو کلریت کلسیم دارای فرمول شیمیایی Ca(ClO)۲ ، از خانواده ی نمک اسید هیپو کلرو میباشد.

کلر نیرو برای ضد عفونی کردن، سفید کردن پارچه و کاغذ، شستشو و ضد عفونی میوه و سبزیجات، ظروف آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مورد کاربرد قرار می  گیرد.این ماده از مواد اولیه شیمیایی صنعتی هستند.

خرید نیرو کلر

همانطور که می دانید نیرو کلر یکی از بهترین نمونه های پودر کلر یا پرکلرین در ایران است که دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است. برای خرید نیرو کلر با کیفیت بالا و درجه خلوص ۶۵ درصد با ما در بخش فروش شرکت اسپیناس شیمی همراه باشید.

کلر ماده ای شیمیایی به رنگ سفید است که بیشتر به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کننده و گند زدایی معروف است و مهم ترین و اساسی ترین کاربرد آن در تصفیه ی آب آشامیدنی است. البته دامنه ی کاربرد های کلر یا همان هیپو کلریت کلسیم بسیار گسترده است و بسیاری از صنایع نیاز شدیدی به این ماده دارند.

با توجه به همین کاربرد ها شرکت های بسیار زیادی در ایران اقدام به تولید این ماده کرده اند، از جمله شرکت کلر پارس تبریز و نیرو کلر اصفهان که بهترین نمونه های کلر ایرانی را دارا هستند. این شرکت ها پودر کلر تولیدی خود را به دست شرکت های عرضه کننده ی مختلف می سپارند تا در بازار عرضه گردد.

یکی از معتبر ترین شرکت های عرضه کننده ی نیرو کلر در ایران اسپیناس شیمی است که با نهایت انصاف با کیفیت ترین نیرو کلر ایران را به بازار ها عرضه می کند و با فروش مستقیم و بی واسطه نیاز بسیاری از صاحبان صنایع را بر طرف می نماید.

برای خرید نیرو کلر از اسپیناس شیمی شما عزیزان بدون نیاز به خروج از منزل می توانید به صورت آنلاین با استفاده از فروشگاه اینترنتی این شرکت معتبر محصول مورد نظر خود را در حجم و بسته بندی دلخواه ثبت سفارش دهید.

خرید عمده نیرو کلر

از آنجایی که شرکت معتبر اسپیناس شیمی یک عرضه کننده ی مستقیم نیرو کلر در ایران است، امکان خرید نیرو کلر به صورت عمده از این شرکت وجود دارد. با خرید عمده ی نیرو کلر از اسپیناس شیمی شما عزیزان می توانید از تخفیفات ویژه ی این شرکت نیز بهره مند شوید.

از آنجایی که پر کلرین یا پودر کلر در ایران با حجم بسیار قابل توجهی صورت می گیرد این محصول کاربردی با درجه خلوص های متفاوت معمولا بین ۶۰ الی ۷۰ درصد از کشور های مختلف از جمله چین، ژاپن و هند نیز وارد می شود.

البته تولید کنندگان ایرانی نیز از این قافله عقب نمانده اند و شرکت ها نیرو کلر اصفهان یکی از این تولید کنندگان ایرانی کلر است که بهترین نمونه ی پر کلرین در کشور را تولید و عرضه می کند. خرید نیرو کلر به صورت عمده به دلیل کیفیت بسیار بالای این محصول و حجم بالای مصرفی آن، یک اقدام هوشمندانه برای صاحبان صنایع است.

قیمت نیرو کلر

از آنجایی که نیرو کلر یک محصول بسیار با ارزش است و مصارف بسیار زیادی دارد، رقابت بین شرکت های عرضه کننده ی این محصول زیاد است. یکی از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت نیرو کلر درجه ی خلوص آن است که برخی از سود جویان با توجه به این موضوع با اضافه کردن ناخالصی ها به این ماده، قیمت آن را کاهش می دهند تا نظر مشتریان را جلب کنند.

بنابراین هنگام خرید نیرو کلر حتما به درجه خلوص آن و کیفیت آن توجه لازم را داشته باشید. شرکت معتبر اسپیناس شیمی یکی از شرکت های معتبری است که نیرو کلر را با درجه خلوص بسیار بالا و با قیمت بسیار مناسب به بازار های داخلی عرضه می کند.

با توجه به اینکه نیرو کلر یک محصول تولید داخلی است، قیمت تمام شده ی این محصول نسبت به نمونه های وارداتی آن بسیار مناسب تر است. البته با خرید نیرو کلر به صورت مستقیم از شرکت عرضه کننده ی اصلی این کالا می توانید آن را با قیمت مناسب تری نیز تهیه کنید.

اسپیناس شیمی به عنوان تنها واسطه ی بین خریدار و فروشنده انواع مختلف پرکلرین را با درجه خلوص بالا در بسته بندی های مقاوم و با حمل و نقل ایمن به دست مشتریان عزیز می رساند. با یکبار خرید از اسپیناس شیمی بی شک مشتری ثابت این فروشگاه خواهید شد.

ویژگی کلر نیرو

از جمله ویژگیهای این ماده میتوان موارد زیر را نام برد:

 • این ماده دارای وزن مولکولی ۹۸/۱۴۲ گرم بر مول میباشد.
 •  شکل ظاهری آن پودری سفید رنگ با بویی تند و زننده میباشد.
 • این ترکیب شیمیایی به آسانی در آب حل می شود و با حلال های قطبی دیگر نیز وارد واکنش می شود .
 • این ماده دارای چگالی توده ای ۸/۰ گرم بر سانتیمتر مکعب هست .
 • قبل از ذوب شدن این ترکیب در دمای ۱۸۰ درجه ی ساتیگراد تجزیه می شود و باعث آزاد شدن اکسیژن و کلر می شود .
 •  در دمای بیشتر از ۵۰ درجه ی سانتیگراد ناپایدار بوده و کلر فعال آن به سرعت تجزیه می شود .

جالب است بدانید که پودر کلر به دو صورت باعث گند زدایی و ضد عفونی آب می شود که عبارتند از:

 • باعث تجزیه کردن میکروارگانیسم با اکسیداسیون و پاره کردن سلول می شود.
 • در فعالیت سلول با نفوذ به داخل سلول اختلال ایجاد می کند.

توصیه می گردد که اگر ممکن است سعی کنید تا خرید مواد شیمیایی از تهران انجام شود. چرا که

 • بیشتر شرکت های واردکننده کلر ایرانی نیروکلر در تهران مستقر می باشند.
 • به دلیل اینکه خرید کلر ایرانی نیرو کلر در بیشتر استان ها و شهرستان ها در اکثر موارد از روش چندین واسطه صورت میگیرد، خرید در تهران می تواند از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر و ارزان تر باشد.
 • از آنجایی که در تهران به تامین کننده اصلی کالا نزدیک تر هستید و بیشتر انبارهای اصلی مواد شیمیایی در شهر تهران قرار دارند، احتمال اصالت و مرغوبیت کالا نیز افزایش می یابد.

نکات ایمنی کلر نیرو

این ماده در هنگام بلعیده شدن باعث به وجود آمدن زخم در دهان ، گلو ، مری و شکم  می شود . از جمله حالات این اتفاق ، سخت شدن عمل بلع ، داشتن عطش ، اسهال ، استفراغ و حالت  تهوع ،  صدمات زیاد ، حالت اغما و مرگ می باشد . اگر برای شما همچین مشکلی به وجود آمد توصیه میگردد در حالت بیهوش بودن فرد چیزی به فرد مصدوم خورانده نشود .  در صورتیکه مصدوم هوشیار باشد بهتر می باشد دهان او با آب شستشو داده بشود اما مجبور به  استفراغ نشود . در این وضعیت حتما به پزشک مراجعه گردد .

در صورتیکه  استنشاق گاز های مضر به وجود آمده از این ترکیب شیمیایی، دستگاه تنفسی باعث سوختگی شده و  به ریه آسیب جدی وارد می شود . اگر این آسیب به حدی عمیق باشد در نهایت باعث مرگ میگردد . در صورت پیدایش این چنین مشکلی باید فرد منتقل شود به هوای آزاد و  اگر مشکلی در تنفس داشت حتما از اکسیژن استفاده بشود .  در هر حالتی مراجعه کردن به پزشک ضرورت دارد  .

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی،تگزاپن، اسید فسفریک خوراکی، متیلن کلراید

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...