اسانس ها  یا عطر مایه ساخته شده از روغنه ای اساسی و ترکیبات معطر میباشند. در حالت  کلی این ماده یک محلول الکل با روغن بوده است. جالب توجه است که کلمه ی  اسانس فقط برای روغن های تقطیر شده یا استخراج شده استفاده می شود. در  صورتی که عصاره گیری به شیوه ی تـقطیر صورت نگیرد این کار به وسیله ی روغن  های جاذب ادامه می یابد. اسانس ها جزو مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه غذایی و حتی مواد اولیه شیمیایی صنعتی به حساب می آیند. اسپیناس شیمی مرکز خرید عمده اسانس است که شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسانس  با روش های متفاوتی همچون: استخراج کردن همراه با فشار سرد، استخراج کردن  همراه با حلال، تقطیر، تقطیر در خلا با مایکروویو، خیساندن در روغن و در  نهایت استخراج کردن با روغن های جاذب تشکیل میشود. ماده اصلی اسانس نوعی ماده ی آلی با عنوان تام ترپن که در طبیعت وجود دارد، میباشد. برای خرید عمده اسانس در تهران تماس بگیرید. ما در اسپیناس شیمی ارائه دهنده انواع اساس عطر و دیگر اسانس های خوراکی هستیم.

خرید عمده اسانس در تهران

به طور معمول برای خرید عمده اسانس در تهران لازم است ارزان ترین فروشگاه و به صرفه ترین قیمت را برای خرید خود انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی یک فروشگاه اینترنتی مطمئن و باکیفیت بوده که تمامی اسانس های این فروشگاه را میتوانید شما مستقیما از خود تولید کننده و بدون واسطه به صورت عمده خریداری کنید. 

اسانس های موجود در عطاری ها به دلیل داشتن برخی خواص درمانی کاربرد های بسیاری دارد. لازم به گفتن است که در زمانی که، مواد گوناگونی با اسانس ها ترکیب شوند این ماده تولید می شود مثل اسانس گل سرخ، پرتقال، گل محمدی و… . اسانس ها کاربرد بسیاری در صنایع غذایی دارد. خرید عمده اسانس بیشتر برای قهوه ، انواع چای، انواع کیک و کلوچه، انواع شیرینی و شکلات، انواع لبنیات، انواع توتون و تنباکو کاربرد دارد. 

انواع اسانس شامل موارد زیر میباشد:

  • اسانس محلول در آب
  • اسانس محلول در روغن
  • اسانس محلول در الکل

چرا خرید عمده اسانس

ازجمله کاربرد های مهم خرید عمده اسانس عبارت است از:

  • از کاربرد های مهم خرید عمده اسانس ها در مواد غذایی به عنوان یک افزودنی های مجازی می باشد. به این صورت که اضافه کردن چند قطره از آن ها باعث مزه و طعم خاصی را به کیک،دسرها و فرم گرفتن خامه میشوند.
  • اسانس ها در صنعت عطر سازی نقش مهمی دارد.
  • این ترکیبات روغنی در صنعت دارویی کاربرد مهمی دارد.
  • جالب توجه است که از اسانس به عنوان یک ضد عفونی کننده، ضد تشنج ، ضد تورم و التهاب، خلط آور، ضد قارچ، ضد باکتری، محرک، مسکن دندان، ضد خارش، محرک دستگاه گوارش و ضد رماتیسم کاربرد بسیاری دارد.
  • اسانس ها برای تهویه هوای خانه و ادارات و همچنین تمامی مکان های عمومی استفاده می شود.
  • یکی از کاربرد های مهم اسانس استفاده در ماساژ درمانی برای باز شدن اسپاسم عضلانی میباشد.
  • اسانس برای ایجاد، اصلاح، باعث شدید تر شدن طعم غذا و همچنین پوشاندن طعم های نامطلوب به مواد غذایی اضافه می گردد.

ترکیبات موجود در اسانس چیست؟

جالب است برای خرید عمده اسانس بدانید که اسانس ها، ساخته شده از ترکیبات پیچیده ای بوده است و از لحاظ ترکیبات شیمیایی با یک دیگر تفاوت هایی دارند و میتوان گفت از انواع ترکیبات آلی همچون هیدروکربن ها، الکل ها، اترها، استرها، کتون ها، اکسیدهاو‌..به وجود می آید. همانطور که بالاتر گفتیم بیشترین اسانس ها را نرپن شامل شده است. به صورت کلی بیشترین اسانس ها تشکیل شده از منوترپن ها، سزکوئی ترپنوئیدها وهمچنین سزکوئی پرپن ها بوده است و دارای نقطه جوش پایینی هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر کیفیت خرید عمده اسانس میتوان گفت در حالت کلی در آب و هوای گرم برعکس هوای سرد ، گیاهان غنی از مواد موثره می باشند که منجر به تولید کردن عطر مایه ی زیاد تری میشود. اضافه بر این رشد گیاه در شرایط طبیعی و نر مال منجر به تولید بیشترین مواد موثره و مرغوب ترین ترکیبات می گردد. همچنین اکثر گونه های گیاهی در مجاورت نور منجر به رشد کردن غدد مترشحه بیشتر و در نتیجه اسانس بیشتر میشود.

جالب توجه است برای ساخته شدن عـطر لازم است که مواد شیمیایی معطر همچون به کار رود. وظیفه ی متصل کردن عطر ها با ثابت کننده ها بوده است برخی از این مواد شامل: بلسان (درخت گل حنا)، عنـبر سائـل و شیره غـدد بـودار آهـوی مشک (نــوع غلیظ آن بدبو بوده اما در محلول الکل به عـنـوان عـامـل نگهدارنده کاربرد دارد). میـزان الکل افزوده بستگی به نوع عـطر دارد.

قیمت عمده اسانس در تهران

جالب توجه است بیشترین خرید عمده اسانس به صورت استفاده کننده های اسانس صنعتی در صنعت شرکت­ها و کارخانه های عطرسازی می باشد که به دلیل به وجود آوردن رایحه­ ای ملایم، عطرمایه را با یک ترکیب روغنی مخلوط کرده و در شیشه ­های متفاوت حفظ و نگهداری می­کنند. 

دقت کنید که اسانس صنعتی فقط در صنعت عطرسازی محدود نمی­گردد و این ماده در تهیه ­ی محصولات گوناگونی از جمله شوینده ­ها، صابون­ها و در بعضی از موارد در تولید پلاستیک­ ها استفاده ی بسیاری می شود. این نکته را در نظر بگیرید که به کار بردن عصاره­ های صنعتی به جای اسانس­های خوراکی منجر به آسیب دیدن کبد و کلیه­ ها، و همچنین در بعضی از افراد منجر به مسمومیت شدید در افراد میگردد.

نکات خرید عمده اسانس چیست؟

به طور عمده بیشترین حساسیت های اسانس روغنی، حساسیت های پوستی بوده است. همچنین میتوان گفت که سردرد هم یکی از بیشترین عوارض جانبی انوع اسانس ها میباشند. همینطور یکی دیگر از مضرات اسانس های روغنی این بوده که آنها بر هورمون ها و باکتری های وجود در روده اثر می گذارد.

از جمله نکات مهم خرید عمده اسانس اینست که: به شما توصیه میشود که این ماده را در ظروف پلاستیکی نگهداری نکنید. استفاده ی اسانس های روغنی برای کودکان و خانم های باردار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. 

لازم به گفتن است که مضرات خرید عمده اسانس های خوراکی به این معنی نمیباشد که آنها را مصرف نکنید. برعکس شما میتوانید با استفاده ی مناسب و اصولی از اسانس های خوراکی مضرات اسانس خوراکی را زیر پوشش خود قرار بدهید. قابل توجه است که روش استفاده کردن از اسانس خوراکی بسیارحائز اهمیت میباشد.

فروش عمده اسانس در تهران

جالب توجه است که فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی از دیر باز یکی از عرضه کنندگان برای فروش عمده اسانس در ایران بوده است. شما عزیزان می توانید برای خرید عمده اسانس، بهترین و مرغوب ترین اسانس را با بهترین قیمت موجود در بازار از این فروشگاه تهیه فرمایید. 

لازم به گفتن است که شما عزیزان برای استعلام قیمت می توانید از طریق راه های تماسی موجود در سایت که در بالا و پایین صفحه وجود دارد هرچه سریعتر با کارشناسان این سایت تماس حاصل فرمایید. فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه اسانس با بالاترین حد کیفیت و در انواع متفاوت برای مصارف کارخانه ها، فروشندگان عمده و همچنین بسیاری از صادر کنندگان این محصول می باشد.