Pvc6834 به اتیلن کلرو پلیمرشناخته میشود. فرمول پی وی سی شامل (C2H3Cl)n بوده و این ماده کاربرد بسیاری درصنعت دارد.

جالب است بدانید که اتیلن کلرو پلیمرها جزو دسته پلیمرها و کوپلیمرها بوده است، همچنین میتوان گفت که این ماده شیمیایی تشکیل شده از فرایند های متفاوتی همچون: پوشش‌ دهی دورانی ، اکستروژنی و همینطور غوطه‌ وری و روش‌ های معمول تزریقی – فشاری میباشد.

این ماده شیمیایی دارای توانایی بسیار بالایی در برابر استحکام  سفتی و دارای مقاومت بسیاربالایی در مقابل هرگونه خوردگی و مواد شیمیایی میباشد این ماده در بسیار از موارد ،منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی میشود.

همانطور که میدانید پلی وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) با مخفف PVC، یک پلیمر تشکیل شده از مونومر  وینیل کلرید (VCM) بوده است که به وسیله ی پراکسیدها، ترکیبات آزو و بقیه ی آغازگرها یا  تحت تأثیر نور و گرما بر اساس مکانیسم واکنش پلیمریزاسیون رادیکال آزاد  پلیمریزه میگردد.

خرید PVC 6834

PVC 6834 یک نوع پودر مخصوصی است که برای تولید محصولات پلاستیکی از آن استفاده می‌شود. البته این پودر پی‌وی‌سی برای تولید پلاستیک پی‌وی‌سی به کار می‌رود. در واقع این پلاستیک پی‌وی‌سی در صنایع مختلف برای تولید محصولات پی‌وی‌سی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکنون برای خرید PVC 6834 موظف هستید تا به راهنمای خرید توجه داشته باشید. بر اساس این راهنما با صفر تا صد مشخصات، عملکرد، سطح کاربرد و همچنین فاکتورهای تاثیرگذار روی بررسی قیمت PVC 6834 آشنا می‌شوید.

 PVC 6834 یک نوع پودر پی‌وی‌سی است که به شکل پودری بدون بو و بدون مزه عرضه می‌شود. این پودرها قابل اشتعال هستند پس در معرض آتش نباید قرار بگیرند. در برابر بازها، اسیدها، الکل‌ها، روغن‌ها و به ویژه هیدروکربن‌های آلیفاتیک استحکام بسیار بالایی دارند.

نوعی پلیمر ترموپلاستیکی محسوب می‌شوند که آنها را در دو نوع انعطاف پذیر و سخت تولید می‌کنند. البته پی‌وی‌سی سخت نیز با ترکیب مواد روان کننده نرم و انعطاف پذیر می‌شود. این محصولات به صورت شیمیایی و جامد هستند که باتوجه به اهمیت کاربرد پی‌وی‌سی در صنایع مختلف این پودرها نیز سطح فروش بالایی دارند.

در واقع این نوع پی‌وی‌سی اروند ۶۸۳۴ نیز به صورت جامد سفید رنگ است که در برابر خوردگی نیز مقاومت آن در حالت استاندارد زیاد می‌باشد. در دسته پلیمرها و کو پلیمرها قرار دارد. این پودر در اندازه‌های بسیار ریزی است که اگر تحت تاثیر فشار و حرارت بالا قرار بگیرد، به مایع تبدیل خواهد شد. همین مایع نیز اگر در یک محیط آبی قرار بگیرد توسط مواد آمولیسیون کننده به آمولیسیون تبدیل می‌گردد.

این پودرها را به روش‌های مختلفی تولید می‌کنند که بسته به شرایط تولید و روش تولید شاید کمی از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت باشند. معمولا هم از روش‌های غوطه وری، تزریقی_فشاری، همچنین پوشش دهی دورانی و اکستروژنی برای تولید این پودرها استفاده می‌شود.

قیمت PVC 683

پودر PVC 6834  اکنون در صنایع تولید محصولات پی‌وی‌سی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقاضای خرید PVC 6834 هم اکنون در بازار به سبب اهمیت کاربرد این ماده زیاد می‌باشد. چرا که در سطح گسترده‌ای از صنایع مختلف برای تولید محصولات متنوع از آن استفاده می‌کنند. 

با بررسی راهنمای خرید این پودرها می‌توانید حتی به ارزان‌ترین قیمت PVC 6834 دسترسی داشته باشید. البته در مجموعه اسپیناس شیمی این پودرها با کمترین قیمت بازار توزیع می‌شوند. حتی اگر به مقایسه قیمت نیز بپردازید، متوجه می‌شوید که در این مجموعه محصولات دارای قیمت اقتصادی هستند. اما هدف آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت این مواد می‌باشد.

بسته به نوع برند محصول قیمت آن تحت تاثیر قرار می‌گیرد. چه شرکت‌هایی این پودرها را با چه سطح کیفیتی تولید می‌کنند؟ آیا قصد خرید برندهای ایرانی را دارید یا به دنبال برندهای خارجی هستید؟ تنها برند نیست که قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه سطح کیفیت، نوع بسته‌بندی و البته دیگر مشخصات آن نیز مورد توجه است. آنچه باعث معروفیت و محبوبیت یک برندی می‌شود سطح کیفیت بالای محصول از هر نظر می‌باشد. 

پس اگر به یک برند با کیفیت و شناخته شده دسترسی داشته باشید، قطعاً از مطلوب بودن کیفیت آن نیز اطمینان دارید. چنین محصولاتی به طبع قیمت بیشتری در مقایسه با محصولات بی‌کیفیت بازار خواهند داشت. هدف خرید این مواد و محصولات ساخت شرکت‌های معتبر با کمترین قیمت بازار است. یا حتی بسیاری از افراد به دنبال ارزش واقعی محصول هستند.

دخالت واسطه‌ها باعث می‌شود تا این پودر پی‌وی‌سی را با قیمت بسیار بالایی تهیه کنید. از این رو پیشنهاد می‌شود همین حالا از مجموعه اسپیناس شیمی به صورت مستقیم با کمترین قیمت بازار این پودرهای پرکاربرد پی‌وی‌سی را بخرید.در این مجموعه با حذف واسطه‌ها و دسترسی مستقیم، خرید اقتصادی تجربه خواهید داشت.

ویژگی PVC 6834

از ویژگی های این ترکیب شمیایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این ماده دارای ظاهری به شکل یک جامد و پودر سفید رنگ میباشد. 
 • این ماده بدون هیچ گونه بو و مزه میباشد.
 • توجه نمایید که واحد اندازه گیری این پلیمر کیلوگرم میباشد.
 • این ترکیب شیمیایی دارای قابلیت اشتعال دارد.

قابل توجه است که، این ماده شیمیایی به عنوان سومین پلیمر پلاستیک مصنوعی پرتولید در جهان شناخته شده میباشد. 

از جمله مهم ترین مزایای این ترکیب شیمیایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  این ماده یک عایق بسیار خوبی در مقابل حرارت و الکتریسته میباشد.
 • میتواند با هرگونه مواد افزودنی گوناگون ترکیب گردد.
 • این ماده دارای خواص و دوام بالایی میباشد.
 • لازم به گفتن است که این ترکیب بسیار مقرون و به صرفه میباشد.

کاربرد های پی‌وی‌سی (PVC)

 • این ماده در صنعت ساختمان سازی کاربرد گسترده ای داشته است، به این حالت که حدود استفاده از این ماده 3/4  پی وی سی در مصرف های ساختمانی به کار میرود و یکی از ترموپلاستیک های جایگزین مواد قدیمی همچون انواع چوب، سیمان و سفال در ساختمان سازی شده است.
 • درصنعت خودروسازی این ماده در بسیاری از قطعه های داخل خودرو استفاده بسیاری می شود.
 • در بسیاری از لوله های آب پی وی سی استفاده میشود به دلیل اینکه باعث افزایش مقاومت لوله ها در برابر خوردگی و آسیب دیدگی می شوند.
 • این ترکیب در چرم مصنوعی کاربرد دارد.

جالب است بدانید که این ماده شیمیایی به دلیل داشتن مقاومت در برابر آب، از آن برای ساختن انواع بارانی، پرده های حمام و  همینطور در بسیاری از لوله های آب استفاده می گردد. هم چنین همانطور که بالاتر گفته شد این ترکیب به علت داشتن کلر، در برابر شعله  بسیار مقاوم میباشد.

از جمله نکات ایمنی Pvc6834 این است که محیط استفاده کردن از این ماده شیمیایی ، حتما باید به دستگاه تهویه مناسب، مجهز شده باشد. به دلیل اینکه بخارات حاصل از پی وی سی ، به دلیل وجود داشتن کلر ، این ماده برای دستگاه تنفسی انسان ضرر بسیاری دارد. لازم به ذکر است که نگهداری و ذخیره این ماده حتما در انباری خشک و خنک و به دور از هرگونه منبع حرارتی و همچنین به دور از نور خورشید باشد.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...