اکتیل متوکسی سینامات

Octyl methoxycinnamate

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

اکتیل متوکسی سینامات یا اتیل هگزیل متوکسی سینامات (INCI) یا اوکتینوکسات (USAN) با نام‌های تجاری Eusolex 2292 و Uvinul MC80، یک ترکیب آلی است که در برخی از ضد آفتاب‌ها و مرهم‌های لب است. این یک استر است که از متوکسی سینامیک اسید و 2-اتیل هگزانول تشکیل شده است. این مایعی است که در آب محلول نیست.

اکتیل متوکسی سینامات به عنوان یک ماده فعال در ضد آفتاب‌ها به تعدادی از عملکردهای مختلف عمل می‌کند. ابتدا اشعه UVB خورشید را که باعث سوختگی می‌شود، پراکنده می‌کند. اکتیل متوکسی سینامات دارای عناوینی همچون اتیل هگزیل متوکسی سینامات (INCI)، اوکتینوکسات  (USAN) ، همچنین با اسامی مانند: Eusolex 2292 و Uvinul MC80، که از جمله ترکیبات آلی میباشد، میشناسند. این ماده از جمله مواد استری بوده که تشکیل شده از متوکسی سینامیک اسید و 2-اتیل هگزانول میباشد. این ماده حالت مایع داشته و قابلیت انحلال در آب را ندارد.

 اکتیل متوکسی سینامات به عنوان یک جاذب UVB وظیفه خود را انجام می‌دهد و از سوختگی جلوگیری می‌کند، اما همچنین خطرات زیادی برای انسان و همچنین صخره‌های مرجانی به همراه دارد. این ترکیب کاربردی به شکل طبیعی در اغلب مواد غذایی مثل انگورها بوده است.

ویژگی اکتیل متوکسی سینامات

این ماده شیمیایی دارای فرمول ششیمیایی C۱۸H۲۶O۳ بوده است.
وزن مولکولی اتیل هگزیل متوکسی سینامات 397/290 گرم بر مول میباشد.
نقطه اشتعال این ترکیب آلی 615/171 درجه سانتی گراد است.
این ترکیب شکل ظاهری به صورت یک مایع به رنگ زرد میباشد.

از جمله بیشترین کاربرد این ترکیب آلی در صنعت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی بوده است. جالب توجه است که، به دلیل ثابت نگه داشتن یکپارچگی فیزیکی محصول آرایشی و بهداشتی در زمانی که از این ماده شیمیایی استفاده می‌شود، مخصوصا در هنگامی که در  معرض نور خورشید میباشد. لازم به گفتن است که، اکتینوکسات یک ماده رایج در بسیاری از مارک‌ها و محصولات  آرایشی “با دوام” بوده است.

محصولات حاوی اکتینوکسات

اکتینوکسات در محصولات SPF دار، استفاده می شوند. این محصولات عبارتند از:

 • در انواع اسپری های مو
 • بسیاری از بالم لب ها
 • انواع ضد آفتاب های گوناگون
 • در تعداد زیادی از مرطوب کننده دست یا صورت
 • اغلب عطرهای گوناگون
 • بسیاری از محصولات پس از اصلاح
 • تعداد زیادی از محصولات آرایشی

نکات ایمنی اکتیل متوکسی سینامات

 • قابل توجه است که این ترکیب شیمیایی تا حدودی سمی بوده و در بعضی از افراد منجر به واکنش آلرژیک یا حساس میشود که در نهایت احتمال به وجود امدن درماتیت تماسی آلرژیک وجود دارد.
 • همچنین هنگامی که پوست شما با ماده تحریک کننده تماس پیدا کند.  این نوع اگزما باعث به وجود آمدن بثورات خارش دار و التهاب شدن بسیاری از ناحیه ها می شود.
 • این ماده یک خطر متوسط بوده که باعث ایجاد سمیت در رشد و تولیدمثل میگردد.
 • به صورت کلی اکتیل متوکسی سینامات بر روی هورمون‌ها رویتولید مثل در مردان و  زنان موثر بوده و باعث تحریک شدن شروع بلوغ می‌شود. لازم به گفتن است که انسولین هورمونی بوده که وظیفه کنترل کردن هورمون‌ها و تیروئید شما را داشته است.
 • این مواد معدنی که در ضد آفتاب ها استفاده میشود. دار حالت طبیعی در سطح پوست شما قرار دارند و به هیچ وجه جذب جریان خون نمی گردند.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی، متیلن کلراید، اسید فسفریک خوراکی و کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

خرید اکتیل متوکسی سینامات

اکتیل متوکسی سینامات یک ماده شیمیایی خاص با جرم مولی آن ۲۹۰.۳۹۷ است. اکنون شما کاربرانی که قصد خرید اکتیل متوکسی سینامات دارید، باید در رابطه با این ماده شیمیایی اطلاعاتی کسب کنید. بررسی قیمت اکتیل متوکسی سینامات نیز جزو فاکتورهای مهم خرید محسوب می‌شود. البته در راهنمای خرید به آشنایی با مواد شیمیایی و کاربرد آنها اشاره دارد. چرا که در رابطه با نوع کاربرد و اهمیت استفاده از آنها اطلاعاتی کسب می‌کنید. البته بهتر است بدانید از چه مجموعه‌ای اقدام به خرید این ماده شیمیایی نموده‌اید؟ مجموعه اسپیناس شیمی یکی از پیشگامان عرضه کننده مواد شیمیایی در کشور است. این مجموعه به عنوان یکی از باسقه‌ترین شرکت‌های توزیع مواد شیمیایی میزبان پاسخگویی شما مشتریان عزیز می‌باشد.

اکتیل متوکسی سینامات یک ترکیب عالی است که امروزه در تولید برخی از ضد آفتاب‌ها و رژ لب از آن استفاده می‌کنند. این مایع محلول در آب نیست اما در برخی از مواد قدرت انحلال بالایی دارد. اهمیت کاربرد این ماده در مواد آرایشی به ویژه کرم‌های ضد آفتاب سطح فروش آن را در بازار افزایش می‌دهد. این ترکیب شیمیایی را با هدف جذب اشعه UV خورشید استفاده می‌کنند و از پوست در برابر تمامی آسیب‌ها محافظت خواهد نمود. همچنین برای بهبود زخم و کاهش ظاهر زخم نیز نقش مهمی دارد. در صنعت مواد شوینده به خصوص شامپوها نیز از آن می‌توان استفاده کرد. مانع از سوختگی می‌شود اهمیت استفاده از آن در ضد آفتاب، آن به سبب جلوگیری از سوختگی پوست در برابر اشعه نور خورشید است.

از آنجایی که در آب حل نمی‌شود، برای تولید ضد آفتاب مقاوم در آب از آن استفاده می‌کنند. اگر به ترکیبات کرم پودرها نیز دقت داشته باشید، در ساختار کرم پودر نیز این ماده استفاده شده است. این ماده شیمیایی را در یک مکان به دور از رطوبت و تابش نور مستقیم خورشید و حرارت بالا نگهداری کنید.

قیمت اکتیل متوکسی سینامات

اکتیل متوکسی سینامات به عنوان یک ماده شیمیایی هم اکنون توسط مجموعه اسپیناس شیمی به فروش می‌رسد. این ترکیب شیمیایی خواص ارزشمندی دارد که همین مسئله باعث شده در صنایع متعددی از آن استفاده کنند. اکنون برای خرید اکتیل متوکسی سینامات بدون شک مجموعه اسپیناس شیمی یکی از شرکت‌های معتبری است که محصولات خود را با قیمت ارزان به فروش می‌رساند. در این مجموعه حتی کیفیت محصولات نیز رقابتی است و شما به کیفیت اصل تمامی انواع مواد شیمیایی و حتی اسانس‌ها دسترسی دارید. لازم به ذکر است، دسترسی به محصولات این مجموعه به صورت اینترنتی می‌باشد و با حذف واسطه‌ها مستقیماً این ترکیبات شیمیایی را به قیمت ارزان تهیه می‌کنید. البته قیمت اکتیل متوکسی سینامات تحت تاثیر چند پارامتر مهم قرار دارد که قبل از خرید باید به بررسی آنها پرداخت.

اکتیل متوکسی سینامات معمولا در بسته‌های ۱ تا ۲۵ کیلوگرمی توسط شرکت‌های مختلف عرضه می‌شود. بدون شک قیمت هر کیلو از این ماده تعیین کننده قیمت آن است. هر چقدر وزن اکتیل متوکسی سینامات بیشتر باشد، بدون شک قیمت خرید شما نیز افزایش می‌یابد.

شرکت تولید کننده را نیز مورد توجه قرار دهید، چرا که شرکت‌های بسیار زیادی در حوزه تولید چنین ترکیبات شیمیایی فعالیت دارند. هر یک از شرکت‌های تولید کننده از روش‌ها، شرایط و موادی با سطح کیفیت متفاوت برای تولید چنین ترکیبات شیمیایی استفاده می‌کنند. پس بدون شک برند یا شرکت تولید کننده بر اساس کیفیت محصول و تمامی شرایط یا روش‌های به کارگیری، برای تولید محصولات خود برای تعیین قیمت نقش مهمی دارند.

سطح کیفیت محصول را به خاطر بسپارید که البته این کیفیت تحت تاثیر پارامترهای متعددی تعیین می‌شود. برای تعیین قیمت، کیفیت اولین و مهم‌ترین پارامتری است که تاثیر مستقیمی با قیمت دارد.همین حالا بدون دخالت واسطه‌ها از مجموعه اسپیناس شیمی سفارش خرید این محصول را ثبت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...