یاس، نام عطری فرح بخش بوده و رایحه ای منحصر به فرد را فراهم می کند. عطر  یاس با فرهنگ ما در قالب معنویت، سنت و همچنین پزشکی به هم پیوسته است. عطر  یاس رازقی دارای ویژگی های جوان کننده، تقویت کننده و انرژی بخش است و عطر  و بویی طبیعی دارد ، در حالی که یاس چمپا یکی از برجسته ترین عطرها است،  عطر آن بسیار منحصر به فرد و فوق العاده زیاد می باشد.

یاس ها گروهی از درختچه ها هستند که به صورت تجاری برای تولید گل های  معطر و روغن ضروری پرورش داده می شوند. بخش عمده ای از گل های یاس در گلدان  ها رشد یافته و شاخه های تزئینی آنها برای هدیه های مذهبی استفاده می شوند  و مقدار کمی برای تولید روغن و عطر کاربرد دارند. یاس خالص، در عطرهای  برتر استفاده می شود و از لحاظ اهمیت بعد از گل رز قرار دارد.

گونه های مختلفی از یاس وجود دارد اما به طور گسترده یاس رازقی و یاس  چمپا در دسترس هستند. اینها معمولا برای عطر و همچنین کیفیت خوب اسانس  استفاده می شوند. یاس رازقی یک گونه از یاس است که در جنوب و جنوب شرقی  آسیا پرورش می یابد. این به عنوان یاس عربی به زبان انگلیسی شناخته شده  است. این گونه یاس، گل ملی فیلیپین است که در آن به عنوان Sampaguita  شناخته می شود. همچنین یکی از سه گل ملی اندونزی است. 

نام علمی آن: یاس رازقی (یاس عربی )، یاس چمپا (اسپانیایی، کاتالونیایی)
ازتیره زیتونیان
گیاهان گل دار
دولپه ای نو
نعناسانان

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...