الکل اتوکسیله مول 7

nonylphenol ethoxylate 7

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

لوریل الکل اتوکسیله 7 مول جزسورفکتانت های غیر یونی هستند که از افزایش گاز اتیلن اکساید به الکلهای چرب خطی که 12 تا 14 اتم کربن دارند به دست می‌آیند. لوریل الکل اتوکسیله با نامLAE  و به دنبال آن بر اساس تعداد گاز اتیلن اکساید اضافه شده نامگذاری می‌شود.

محصولات LAE الکل‌های چرب دارای زنجیره طولانی هستند که در کل این ترکیبات دارای خواصی از قبیل مرطوب کنندگی، پخش کنندگی و امولسیفایری هستند.LAE2 ,LAE3 ,LAE5 ,LAE7  در درجه حرارت اتاق مایعاتی ویسکوز هستند و LAE9 یک جامد واکسی شکل سفید رنگ است. از این ماده در صنعت شوینده و آرایشی-بهداشتی به عنوان ماده خام پایه برای تولید شامپوها و پاک کننده‌های دست به کار میرود. از طرفی در صنعت 

نساجی به عنوان پاک کننده اولیه پشم،روان کننده،خشک کننده قابل استفاده است. در صنعت کاغذ به عنوان عامل مرطوبه کننده و جاذبیه مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین در صنعت کشاورزی و رنگ به عنوان امولسیفایر و عامل مرطوب کننده و در صنعت چرم سازی به عنوان چربی زدا و در دباغی چرم مورد استفاده قرار میگیرد.

 باید با احتیاط فراوان مصرف شود. در صورت بلعیدن مضر است و همچنین برای آبزیان نیز خطرناک است. در صورت بلعیده شدن فرد قربانی را وادار به استفراغ کنید. استنشاق آن مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی در صورتیکه بخارات حاصل از این ماده را استنشاق کرده و احساس ناراحتی کردید به هوای تازه بروید. همچنین ممکن است در اثر تماس با چشم یا پوست باعث تحریک شود. در این شرایط چشم یا پوست خود را حداقل 15 دقیقه با آب 

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...