واژه موادشیمیایی که امروزه بکار برده می‌شود اصولاً یکی از حالت‌های ماده است که ترکیب ثابتی نیز دارا می‌باشد. موادشیمیایی طی واکنش شیمیایی و انجام پیوند بین عناصر شیمیایی‌های مختلف ایجاد می‌شود. در جهان امروزی از مواد شیمیایی در صنایع و بسیاری از کارهای روزمره استفاده می‌شوند. یکی از این مواد شیمیایی اسید چرب نارگیل است که امروز به بررسی این ماده شیمیایی می‌پردازیم.

اسید چرب نارگیل واژه موادشیمیایی که در حال حاضر استفاده می شود، به طور اصولی یکی از حالت‌های این ماده بوده که دارای ترکیب ثابتی بوده است. در طول واکنش شیمیایی این مواد و انجام دادن پیوند بین عنصر ها شیمیایی‌های گوناگون به وجود می آورد.

در دنیای امروزی از ترکیبات شیمیایی در بسیاری از صنایع و بیشتر کارهای روزمره کاربرد دارد. یکی از این ترکیبات شیمیایی اسید چرب نارگیل بوده است. 

همانطور که از اسم این ماده شیمیایی مشخص است، این ترکیب از منابع گیاهی از جمله روغن نارگیل و روغن نخل با روش هیدرولیز روغن‌هایشان شکیل میشود. 

به وسیله ی فرآیند تولید کردن تغییرات بیشتر اسیدهای چرب نارگیل به تشکیل میشود وباعث تشکیل شدن واریانس در IV، هیدروژناسیون و همچنین طول زنجیره می‌گردد. امروزه تعداد زیادی از تولید کنندگان از اسیدهای چرب سنتی (مبتنی بر حیوانات) به نارگیل و دیگر منبع های گیاهی تغییر کاربری داده‌اند.

 همچنین نام دیگر این این اسید کوکونوس نوسفیرا بوده است و به دلیل داشتن یک طعم شیرین، به‌اسم یک حلال عالی و طعم‌دهنده در  اکثر اسانس‌ها کاربرد دارد.

خرید اسید چرب نارگیل

یکی از موادی که برای تولید بسیاری از محصولات کاربرد دارد، شامل اسید چرب نارگیل است. برای خرید اسید چرب نارگیل موظف هستیم تا با صفر تا صد مزایا، مشخصات و کاربرد این مواد آشنایی پیدا کنیم. همچنین اینکه بدانیم قیمت اسید چرب نارگیل تحت تاثیر چه پارامترهایی قرار می‌گیرد. این ماده از هیدرولیز روغن نارگیل تهیه می‌شود و در واقع پس از جدا کردن و تقطیر روغن نارگیل اسید چرب نارگیل به دست می‌آید.

 این مواد با نقطه ذوب ۲۵ درجه سانتیگراد در دمای اتاق به رنگ سفید مات هستند اما بوی آنها بسیار قوی می‌باشد. از چنین موادی برای تولید انواع مواد شوینده و تمیز کننده‌ها استفاده می‌کنند. بیشتر برای تولید صابون و محصولات حمام نقش دارد اما برای نرم کننده، تقویت کننده کف و همچنین پاک کننده‌ها نیز از آنها استفاده می‌شود. این ترکیب که منبع گیاهی دارد برای تغییر در هیدروژناسیون و طول زنجیره نقش مهمی ایفا می‌کند.

حتی برای تولید مواد غذایی، مواد شیمیایی، روکش‌ها، مایعات و فلزکاری نیز می‌توان از چنین محصولاتی استفاده نمود. در صنعت خودرو به عنوان یک نوع روان کننده کاربرد دارد و برای حل کردن چسب نیز از آنها استفاده می‌شود. شامپو، صابون، لوسیون‌ها و کرم‌های صورت را اگر مشاهده کنید و برچسب آنها را بخوانید قطعاً نام اسید چرب نارگیل را روی آن‌ها می‌بینید. قیمت اسید چرب نارگیل نیز به تمامی مشخصات این ماده بستگی دارد.

 حال اینکه چنین موادی را می‌توانید با قیمت کاملاً اقتصادی از مجموعه اسپیناس شیمی تهیه کنید. توجه داشته باشید که بررسی مشخصات این محصول برای اطمینان از کیفیت و همچنین نوع عملکرد این ماده برای صنایع مورد نظر خواهد بود.

قیمت اسید چرب نارگیل

در رابطه با چگونگی خرید اسید چرب نارگیل قطعاً دغدغه دارید. این اسید به عنوان یک نوع روغن خام بر اساس سطح کیفیت و مشخصات خود قیمت گذاری می‌شود. چه بسا اینکه در صنایع بسیار مختلفی از آن استفاده می‌کنند و به همین سبب تقاضای بسیار زیادی نیز در بازار دارد. همین سطح تقاضای بالا باعث شده تا توزیع کنندگان بسیار زیادی روی کار بیایند. 

با این حساب نمی‌توان با خیالی آسوده به هر مجموعه جهت خرید اسید چرب نارگیل با کیفیت مراجعه داشت. حتی قیمت اسید چرب نارگیل در تمامی مراکز یکسان نیست. البته که این قیمت تحت تاثیر حجم خرید، سطح کیفیت، غلظت و همچنین نوع بسته‌بندی قرار می‌گیرد. چرا که چنین موادی در معرض گرما و نور قطعاً کیفیت خود را از دست داده و گاهی حتی فاسد می‌شوند.

پس اهمیت بسته‌بندی آن بسیار زیاد است تا حداقل یک سال شاهد ماندگاری آنها باشیم. اکنون شما کاربران عزیز دغدغه خرید نداشته باشید، با مقایسه قیمت‌ها مطمئن می‌شوید که در مجموعه اسپیناس شیمی اسید چرب نارگیل به مقرون به صرفه‌ترین قیمت و کمترین هزینه نسبت به بازار توزیع می‌شود. البته این مجموعه نیز با ارائه محصولات به روش اینترنتی باعث کاهش نگرانی مشتریان عزیز شده است. 

با دسترسی اینترنتی از درب شرکت، به کیفیت اصل این محصولات و در نتیجه قیمت مقرون به صرفه آنها دسترسی دارید. البته باید بدانید که برای چه نوع کاربردی این مواد را نیاز دارید و با همان مشخصات و غلظت اقدام به خرید کنید. قطعاً که همین پارامتر نیز خود روی قیمت تاثیر بسیار زیادی دارد.

ویژگی اسید چرب نارگیل

ویژگی های این ماده:

 • جالب توجه است که اسید چرب نارگیل در درجه حرارت اتاق دارای رنگ سفید مات و همراه با بوی قوی و پر از از اسید لوریک بوده است.
 • این ماده شیمیایی دارای نقطه انجماد بین 5-7 درجه سانتی‌گراد میباشد.
 • این ترکیب دارای نقطه ذوب بیشتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد بوده است. 

کاربرد اسید چرب نارگیل

 • نقش اصلی این ماده شیمیایی، مواد اولیه نارگیل در تولید کردن بسیاری از محصولات تمیز کننده، انواع مواد اولیه صابون، بسیاری از صابون‌های فلزی، ترکیبات اولیه شوینده، انواع سورفکتانت‌ها بوده است.
 • همچنین میتوان گفت این ماده شیمیایی در بسیاری از رزین‌های آلکیدی، انواع عطر و اسانس، پلاستیک‌ها، پلاستیک‌ها و پراکسیدهای آلی استفاده میشود.
 • این ماده شیمیایی ترکیبی از اسیدکاپریل بوده است که یک محصول تحریک‌کننده و خورنده بوده است.
 •  این ترکیب شیمیایی در انواع گوناگونی ازمحصولات همچون: مواد اولیه صنایع غذایی، مواد اولیه شوینده خانگی، انواع مایعات فلز کاری، بسیاری از رنگ و پوشش، انواع مواد اولیه صابون، بسیاری از مواد اولیه نساجی و مشتقات چرب کاربرد بسیاری داشته است.

نکات ایمنی اسید چرب نارگیل

 • قابل توجه است که همه ی محصولات زیبایی برحسب بستن منافذ پوست ازشماره  1 تا 5 درجه بندی می‌گردند، از این درجه بندی روغن نارگیل شماره 4 را داشته است، که احتمال دارد منجر به وجود آمدن یک واکنش منفی در پوست بشود. توجه فرمایید درصورتیکه از این روغن به صورت زیاد استفاده نمایید، باعث بسته شدن منافذ پوستی و در نهایت ایجاد قرمزی و تورم  می‌گردد.
 • لازم به گفتن است که محل نگهداری اسيد چرب اشباع شده نارگیل حتما باید خنک وخشک، همراه با تهویه مناسب و دوراز نور خورشید بوده باشد. به این دلیل که درحالتیکه در جلوی نور وگرما باشد، باعث از دست رفتن کیفیت عالی خود میشود.
 • این ماده شیمیایی باید درظروف در بسته، حفظ و نگهداری کنید و به هیچ وجه از ظروف نگهداری اسید چرب نارگیل دوباره استفاده مجدد نفرمایید.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...